Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Заборона на імпорт має діяти до узгодження питань сільського господарства між ЄС та Україною, – міністр АПК Польщі | ► КОППСТ

Заборона на імпорт має діяти до узгодження питань сільського господарства між ЄС та Україною, – міністр АПК Польщі

Зерно з України має йти туди, куди потрібно, до країни Азії та Африки, а не залишитися в Європі, заявив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на PAP.

Як підкреслив міністр сільського господарства, уряд Польщі очікує від Єврокомісії продовження заборони на імпорт чотирьох видів зерна з України до Євросоюзу щонайменше до кінця року. Він також зазначив, що, на його думку, це буде занадто короткий термін. За словами Телуса, заборона має діяти принаймні до узгодження питань сільського господарства між ЄС та Україною – також у контексті можливого вступу України до ЄС.

«За нинішніх умов Україна не може приєднатися до Європейського Союзу, оскільки це зашкодить польському сільському господарству», – сказав Телус.

Він додав, що необхідно вибудувати інструменти, завдяки яким харчові продукти з України подорожуватимуть далі – за межі ЄС.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *