Главная / АГРОНОВИНИ / «Західний Буг» розширив земельний банк у Львівській області

«Західний Буг» розширив земельний банк у Львівській області

ПП «Західний Буг» придбало аграрну компанію ТОВ «ДАІ Галичини» у Львівській області. Про це 7 серпня повідомила прес-служба компанії на своїй сторінці в мережі Facebook. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Відзначається, що покупка підприємства дозволила компанії розширити свій земельний банк на 1,7 тис. га. Відтепер «Західний Буг» буде обробляти землі на території наступних сільських рад: Вербівчіцкая, Гаєвська, Голубинская, Маркопольская, Наквашанская, Пеняківская, Попівецкая, Суховільская, Черницька.

«Ми демонструємо стабільне зростання, тому розширення території, особливо в районах, де ми маємо рільничі підрозділи, це одна із стратегічних цілей», — розповів директор компанії Василь Коцупір.

Згідно з повідомленням, вже зараз агрохімічна лабораторія ПП «Західний Буг» проводить аналіз грунту щоб визначити які культури краще вирощувати на новій території, а також розробляє рекомендації по харчуванню та захисту за плановими культурами. Після цього компанія почне підготовку ґрунтів до нових посівів.

До інформації: з початку року ПП «Західний Буг» розширило свою діяльність на Чернівецьку та Тернопільську області. На сьогодні компанія обробляє близько 53 тис. га землі на Львівщині, Волині, Буковині та Тернопільській області.

До структури компанії входять 10 рільничих підрозділів, три елеватори потужністю одноразового зберігання 88 тис. тонн, насіннєвий завод потужністю 200 т/добу, агрохімічна лабораторія.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey