Заявники, яким не погодили отримання карбаміду від USAID АГРО, ще можуть претендувати на допомогу

USAID АГРО змінила статус усіх погоджених заявок основного списку у ДАРі на «Затверджено». Перевірити статус можна в особистому кабінеті заявника. Інші заявки протягом деякого часу залишаться в ДАРі зі статусом «Очікує». Це означає, що заявка не увійшла до основного списку отримувачів, але в разі відмови когось з заявників з основного списку ще може претендувати на допомогу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО».

Основною причиною, чому заявка не потрапила в основний список, є високий попит на допомогу. На відміну від попередніх програм, заявки подані ДАР протягом першого дня дії програми (01 листопада) фактично вибрали весь об’єм наявного карбаміду. Як і було оголошено під час відкриття програми, у затвердженні заявок пріоритет надавався господарствам, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією, що міститься в системі ДАР). Решта заявок погоджувалися відповідно до дати підписання.

Нагадуємо, Адміністратором видачі допомоги є Кооперативний зерновий проект / Ukraine Grain Cooperatives Project. Просимо всіх затверджених отримувачів спілкуватися з Зерновим напряму, використовуючи спеціально створений Телеграм-бот «Agro Bot ZernoUA». У боті власники затверджених заявок також можуть дізнатися обсяг затвердженої для них допомоги.

Видача добрив вже почалася – підключення до телеграм боту за заявками буде відбуватися в міру наповнення складів у відповідному регіоні, з поправкою на погодні умови.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *