Главная / АГРОНОВИНИ / Заморозки в Італії пошкодили яблуневі сади, а також кісточкові

Заморозки в Італії пошкодили яблуневі сади, а також кісточкові

Вчорашньої ночі (23.03) температура повітря в північних регіонах Італії опустилася до мінус 4-6 градусів за Цельсієм.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit. 

Саме цей регіон виробляє основні обсяги яблук преміальної якості для Італії, країн ЄС та інших країн світу. Крім того, тут вирощується широкий асортимент кісточкових фруктів: черешня, абрикос, персик, слива та інші.

За повідомленням садівників регіону, найбільше мороз пошкодив черешню. В деяких місцях втрати оцінюються в 80% потенційного врожаю. Також значно знижені перспективи врожаю абрикоса, персика і сливи, які якраз активно цвіли.

Оцінки збитку для врожаю яблук і груш поки що є дуже приблизними. Повідомляється, що сади, які покриті противоградовою сіткою, постраждали значно менше, ніж ті, де таких сіток не було. Також, практично не очікується втрат урожаю у фермерів, де встановлено захист від заморозків у вигляді надкронового зрошення спринклерами.

Непогані результати дали і менш ефективні засоби захисту від заморозків, до яких фермери виявилися готові. Тому, на думку фахівців, загальний урожай знизиться не більш ніж на 10-20% від потенціалу.

У центральних регіонах Італії температури повітря також часто опускалися нижче нуля градусів, що зробило негативний вплив на ківі, а також плантації суниці садової (полуниці) та інших ягідних культур. Найімовірніше врожайність знизиться, однак говорити про більш точну оцінку збитків занадто рано, так як і наступна ніч обіцяє бути достатньо холодною.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Єврокомісія дозволила використання генетично модифікованої сої для виробництва продовольства й кормів

Європейська Комісія санкціонувала використання генетично модифікованих організмів для виробництва продовольства та кормів (соєві боби MON ...

David Montgomery Womens Jersey