Збирачі чорниці поповнили місцеві бюджети на 2 млн грн

На Волині заготівля чорниці з комерційною метою вже додала понад 2 мільйони гривень ренти за спецвикористання лісових ресурсів місцевим бюджетам.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Волинські новини».

Це проміжні дані, оскільки ягідно-грибний сезон ще триває. А серед податкових платежів, які зобов’язані сплачувати господарюючі суб’єкти-учасники заготівельного бізнесу — ПДФО, військовий збір та рента за спецвикористання дарів лісу.

З огляду на воєнний стан заготівля дарів лісу нині відбувається лише на визначених територіях трьох районів Волині. Тож, громади Камінь-Каширського, Ковельського та Луцького районів, у яких дозволено відвідувати ліс і збирати лісові ресурси, повинні подбати про легальний процес заготівлі.

«Сьогодні надзвичайно важливо, щоб податки від заготівлі волинської чорниці поповнили бюджети. Це той додатковий ресурс, що повинен бути залучений і використаний для оборонних та соціальних потреб. Тому звертаюся до представників легального бізнесу та лідерів місцевого самоврядування з проханням інформувати про порушення, насамперед про нелегальну закупівлю волинської чорниці чи інших лісових ресурсів бізнес-структурами, які не сплачують податки», — зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Наразі в області заготівельникам виписано лісових квитків на 1042 тонни чорниці.

Цього року в багатьох громадах до лісових масивів ходити суворо заборонено. Адже вони розташовані в прикордонній зоні з Білоруссю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *