Збиральна кампанія «НІБУЛОНа» у розпалі: цьогорічна врожайність значно перевищує минулорічний результат

Виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» в активній фазі збирального сезону 2021 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на nibulon.com.

У стислі терміни виробничі підрозділи компанії зібрали врожай озимого ячменю на всіх 1467 га засіяних площ, більшість з яких була розташована на філіях Південного регіону. Цьогорічна врожайність культури склала 49 ц/га, що значно перевищує минулорічний результат 27,6 ц/га.

Найбільші врожайності сформовано у філіях «Прибужанівська» — 60,7 ц/га (Миколаївська обл.), «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька обл.) — 57,1 ц/га та «Снігурівська» (Миколаївська обл.) — 55,9 ц/га.

В активній фазі збирання ранньої пшениці на всіх філіях підприємства. Станом на сьогодні зібрано 52% врожаю із 28 тисяч засіяних озимою пшеницею гектар. Уже зараз середня врожайність культури фіксується на рівні 45,5 ц/га.

Також виробничими філіями ТОВ СП «НІБУЛОН» вже скошено 2/3 площ озимого ріпаку, яким було засіяно 1611 га. Поточні обмолоти сягають 25 ц/га.

Характерною особливістю цьогорічного сезону став пізній початок збиральної кампанії ранніх культур у південних областях України із затримкою на 10–12 днів. Це пов’язано з погодними умовами травня та червня — великою кількістю опадів, відносно невисокими температурами, що призвели до продовження вегетації культур. Утім, надвисокі температури в кінці червня та на початку липня стрімко прискорили дозрівання врожаю.

Як повідомляють фахівці виробничого відділу, збирання озимого ячменю на півдні Миколаївської області розпочалося в перші дні липня, через тиждень стартував збір озимої пшениці. У цей же час настали й оптимальні терміни початку збирання на філіях Хмельницької, Черкаської й Луганської областей, а за тиждень — долучилися господарства Вінницької та Житомирської областей. Через це виникла необхідність у прискоренні ходу збиральної кампанії.

Як і належить, у розпал жнив головна увага аграріїв компанії зосереджена на організації збиральних процесів, переміщенні товарних партій, а також заготівлі посівного матеріалу власного виробництва до нового сезону.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *