Зеленський домовився про конвоювання суден в зерновому коридорі

Україна отримає морські катери для конвоювання суден «зерновим коридором» у Чорному морі, заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції Grain from Ukraine із президентами Швейцарії, Латвії та прем’єр-міністром Литви.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.

«У мене є домовленості з кількома державами щодо потужного супроводу [суден] українцями, але на іншій техніці, на конвої. Тобто, нам передадуть і передають уже відповідні морські катери», – пояснив він.

За словами очільника держави, Україна докладає максимальних зусиль, щоб гарантувати безпеку кораблів у Чорному морі, а також на Одещині. Зокрема, як він зазначив, «вже є домовленості та позитивний сигнал від партнерів щодо систем ППО».

«Бо там і коридор важливий, і наші люди. Для нас важливі наші люди в Одеському регіоні, дуже важливі. Із ППО дефіцит, ви це знаєте, це не секрет, але тим не менш. Є дуже конкретна необхідна кількість систем і дуже конкретні назви. Запит цей є.

Скажу вам відверто, відповідь позитивна вже є – коли ці системи охоронятимуть той регіон. Тобто важливо, що є домовленість, є позитивний сигнал, коридор працює. І будемо збільшувати обсяг та безпеку на Одещині», – сказав президент.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *