Главная / АГРОНОВИНИ / Зеленський про дотації Косюку: МХП не потребує державної підтримки

Зеленський про дотації Косюку: МХП не потребує державної підтримки

Президент Володимир Зеленський пропонує правоохоронцям перевірити і порівняти суму бюджетних дотацій, отриманих агрохолдингом «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка, і виплачених акціонером дивідендів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

Про це він сказав на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики.

«У 2017-2018 роках одному з найбільших агрохолдингів України «Миронівський хлібопродукт» із держбюджету було виділено майже 2,5 млрд грн дотацій, так це називається.

Насправді, він не потребує державної підтримки, тому що у нього є надприбутки і він щорічно виплачує величезні дивіденди своїм акціонерам», — підкреслив Зеленський.

«Я хотів би звернутися до наших правоохоронних органів, до антикорупційних органів — а давайте перевіримо, якщо у нас є така інформація, суму цієї бюджетної допомоги і суму дивідендів, і порівняємо — може, і однакові суми отримаємо. Дуже цікава статистика», — додав він.

До інформації:

У 2018 році компанії, пов’язані з Косюком, отримали майже 970 мільйонів гривень дотацій, а у 2017 році — 1,4 мільярда гривень.

Миронівський хлібопродукт (МХП) — найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. На українському ринку МХП представлений торговими марками «Наша Ряба», «Легко», «Бащинский», «ФуаГра» тощо.

Косюк через компанію WTI Trading Limited володіє 66% акцій МХП.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Держгеокадастр провів установчі збори з формування Громадської ради

На виконання розділу «Організаційна реформа» стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації» з метою налагодження ефективної ...

David Montgomery Womens Jersey