Земельний ринок для юридичних осіб запрацює з 1 січня

Земельний ринок для юридичних осіб, як і планувалось, запрацює з 1 січня. Ніяких змін до другого етапу земельної реформи не буде, наголосив Міністр агрополітики Микола Сольський під час конференції УКАБ «Ведення агробізнесу в Україні», яка відбулась у Києві.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

«З нового року у нас новий етап земельної реформи. Ніяких змін ми не плануємо. Це означає, що з нового року землю можуть купувати юридичні особи», – підкреслив Микола Сольський.   

Він наголосив, що війна спонукає навпаки пришвидшувати реформи, а не сповільнювати. 

«Маємо рухатись в сторону лібералізації, а не жорсткого регулювання. Тому що війна – це причина навпаки рухатись швидше з реформами. В першу чергу ми маємо самі дбати про себе. Бізнес сентиментами не керується. У нас мають бути зручні правила, не гірші ніж в країнах, де готові вкладати гроші», – підкреслив Міністр агрополітики.

Він підкреслив, що Україні вдалося організувати морський коридор, який зараз успішно працює для експорту в тому числі аграрної продукції. 

«Було сміливе рішення, щоб морем керували ми самі. Це дало результати. Море працює, і кожен з нас це відчуває», – зазначив Міністр. 

Заступник міністра Маркіян Дмитрасевич, зауважив, що українське аграрне законодавство зараз проходить важливий етап адаптації до європейських норм. І бізнесу також  варто ретельно готуватись до конкуренції на європейському ринку. Зазначивши, що для українського аграрного сектору членство в ЄС – це багато можливостей, а також певні виклики. Він наголосив, на необхідності вже враховувати норми ЄС в плануванні діяльності аграрних підприємств.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *