Зернові втратили рентабельність: рішення шукають аграрії на конференції FreeFARM

Наразі соя, соняшник, ріпак показують хороші результати врожайності в Україні. Крім того, ці культури стало більш вигідно продавати, зазначив генеральний директор ТОВ «Агротерра» Костянтин Хоменко на конференції «Живлення рослин. Інноваційні агротехнологічні рішення».

В той же час пшениця та кукурудза втратили рентабельність. Тому Костянтин Хоменко радить працювати аграріям задля збільшення собівартості продукції. Тоді господарства зможуть вижити в нинішніх умовах. Однак для цього мало працювати за звичними схемами, варто впроваджувати інноваційні технологічні рішення. Наприклад, змінювати погляди на обробіток ґрунту, переходити від класичних технологій до більш ощадливих, економічно вигідних, застосовувати сучасну техніку для внесення добрив, висіву насіння тощо. Так, можна збільшити не лише власні прибутки, а і подбати про ґрунти, зокрема.

В Україні тенденція до використання ощадливих інноваційних технологій аграріями зростає. Фермери переймають досвід у колег-партнерів, у іноземців та втілюють на своїх полях. Результати обговорюють на тематичних заходах, конференціях, як, наприклад, FreeFARM.

Довідково: Сьогодні, 31 січня, у Києві стартувала конференція «Живлення рослин. Інноваційні агротехнологічні рішення», яку організувала компанія «Агротерра» спільно з проєктом FreeFARM.

Захід зібрав сотні ТОП українських аграріїв, які ділилися досвідом ведення господарств, впровадження інноваційних рішень щодо ефективності живлення рослин, зокрема.

В рамках конференції учасники змогли оглянути обладнання та агрегати для обробітку ґрунту, обприскування, внесення добрив, ЗЗР та інше, на невеличкій виставці, та дізнатися подробиці про їхню роботу в полях у представників компаній-виробників.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *