Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / На Півдні України почали вирощувати перлини

На Півдні України почали вирощувати перлини

Вперше китайську технологію вирощування перлин на Україні впровадили фахівці Херсонського державного аграрного університету. Юрій Кирилов — ректор університету відзначає, що бути першопрохідцями справа не з легких, але цікава, пише “Агро-Центр”.

Перед тим як імплантувати піщинки у мушлі, експерти шість місяців проводили спеціальні лабораторні дослідження. Для першої партії було відібрано близько 100 штук “перлинниць” двох видів.
 
Наслідки імпорту: у Вірменії фермери масово припиняють працювати
 

 
Україна зайняла 63 місце у рейтингу продовольчої безпеки
Науковці розповідають, що у природі перлина трапляється в одній із ста устриць, а перший врожай можна збирати лише через три роки. А от у штучних водоймах врожай можна буде збирати вже навесні 2019 року.
 

“Ми замінили маточне поголів’я з перлинних устриць на найбільш пристосованих до наших умов беззубок та перловиць. Технологія вирощування перлів дуже тонка, адже необхідно, щоб піщинка точно потрапила в потрібне місце. Цією копіткою роботою, що вимагає ювелірної точності, займаються винятково жінки.”

— розповідає Віталій Оліфіренко, керівник проекту доцент кафедри екології та завідувач лабораторії біоресурсів.
 
Аграрний фонд України втратив зерна на суму 18,8 мільйонів гривень (деталі)
 
Ініціатори проекту розповідають, що китайська технологія виробництва за якою вони працюють, має високу рентабельність, тому після вдосконалення — може бути запатентована в Україні. Спочатку її відпрацьовуватимуть на місцевих видах молюсків.

Підписуйтеся та слідкуйте за випусками програми “Ля Село”:

 

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Как вырастить растения в теплице?

Как вырастить растения в теплице?

Особенности выращивания растений в теплице Основным преимуществом теплиц и парников считается увеличение вегетативного сезона. При ...

David Montgomery Womens Jersey