Обрано переможця конкурсу “Неймовірне село України”

Селище Маломиколаївка з Дніпропетровщини здобуло перемогу у національному конкурсі “Неймовірне село України”.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обладміністрації..

Зазначається, що конкурс проходить щороку. Селища готують цікаві бізнес-проєкти, корисні для мешканців громади. Переможець отримує головний приз від Посольства Королівства Нідерландів в Україні – 100 тис грн.

Про переможця

Маломиколаївка – невеличке село – 280 мешканців. Півсотні активістів згуртувалися навколо ідеї – налагодити виробництво цукатів із гарбуза. Продукцію хочуть реалізовувати через інтернет, виставки, фести. Спочатку в громаді, згодом вийти на рівень області й країни. У перспективі – експортувати смаколики за кордон.

Гарбуз – головна “родзинка” Маломиколаївки. Його вирощують ледве не на кожному городі. Місцеві вирішили зробити гарбуз ще одним національним символом – на кшталт сала.

За призові кошти в селі планують придбати обладнання для виготовлення цукатів. Найперше – сушарки. Кажуть, грошей для старту вистачить. Як підуть продажі – розширюватимуться. Цьогоріч планують виготовити 120 кг сушених “гарбузяників”.

Коментар: “Маломиколаївці показали всій Україні, що це реально. Знайти креативну ідею. Підготувати бізнес-план. Презентувати проєкт на конкурсі. І принести інвестиції в село. А це і додаткові надходження до місцевого бюджету, і нові робочі місця“, – йдеться у повідомленні.

Загалом до конкурсу “Неймовірні села України” долучилися понад 200 населених пунктів країни.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: Україна опустилась у рейтингу світових виробників молока

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *