Главная / АГРОНОВИНИ / У Мінекономіки відбулося засідання агроподаткового штабу щодо питань ліцензування зберігання пального

У Мінекономіки відбулося засідання агроподаткового штабу щодо питань ліцензування зберігання пального

1 березня відбулося чергове засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі, за участю заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, заступниці міністра фінансів України Світлани Воробей, представників Державної податкової служби, облдержадміністрацій та профільних асоціацій.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на МРЕТ.

«Податковий штаб функціонує майже півроку, де скоординована взаємодія всіх учасників робочої групи забезпечує вирішення проблематичних для аграрного бізнесу питань. Нам важливо знати, з якими проблемами у сфері оподаткування, ліцензування або держпідтримки стикаються аграрії та в експертному колі напрацювати відповідні рішення, які покращать функціонування їх бізнесу», — зауважив заступник міністра Тарас Висоцький.

Зокрема, учасники обговорили питання взаємодії сільгоспвиробників з територіальними податковими органами щодо ліцензування зберігання пального. Присутніх поінформували про основні порушення, за які накладались штрафні санкції на підприємства. Так, учасники запропонували ввести поетапність у накладанні штрафів за порушення законодавства з ліцензування місць зберігання пального. Також запропоновано переглянути суми штрафних санкцій.

Крім того, увагу приділили проблематиці призупинення реєстрації податкових накладних для сільгоспвиробників. Зокрема, було рекомендовано активізувати роботу регіональних робочих груп з метою вирішення таких питань, а також провести додаткові роз’яснення для агровиробників для зниження випадків блокування при реєстрації податкових накладних.

Також учасники торкнулися формування податкового кредиту при загибелі врожаю внаслідок посухи. Серед запропонованих на 2021 рік напрямів державної підтримки АПК є програма з підтримки агрострахування. Вже цього тижня аграрний комітет має затвердити запропоновані Мінекономіки напрями держпідтримки на поточний рік.

Серед іншого було обговорено питання зміни міжрегіонального управління Державної податкової служби України по роботі з великими платниками податків.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

BASF останнім скорочує виробництво добрив

Хімічний гігант BASF став останнім, хто скоротив виробництво певних добрив, через «надзвичайно складну» економічну ситуацію ...

David Montgomery Womens Jersey