Главная / АГРОНОВИНИ / На Вінниччині Держпродспоживслужба вилучила з обігу 2858 кг меду

На Вінниччині Держпродспоживслужба вилучила з обігу 2858 кг меду

До Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області надійшло повідомлення від оператора ринку ТОВ СП «Мед Поділля» про те, що до його складу надійшла партія меду в кількості 2858 кг з підозрою на фальсифікацію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на vingudpss.gov.ua.

Для підтвердження або спростування по даному факту державними інспекторами Головного управління при здійсненні позапланового заходу державного контролю було відібрано 10 зразків продукції меду з подальшим дослідженням у Вінницькій державній регіональній лабораторії Держпродспоживслужби.

За результатами досліджень виявлено ряд невідповідностей по ДСТУ 4497:2005, а саме — перевищення ГМФ (гідрооксиметилфурфурол) та діастазне число (до безводної речовини), тому такий мед є небезпечним і може становити загрозу для здоров’я людини.

З метою недопущення до обігу фальсифікованого меду, Головним державним інспектором Вінницької області прийнято рішення про вилучення з обігу та знищення харчової продукції.

Партію меду в кількості 2858 кг приведено у нетоварний вигляд та відправлено для подальшого знищення на Калинівську філію ДП «Укрветсанзавод».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Незважаючи на мороз, град та посуху Франція відновлює виробництва вина

Очікується, що виробництво вина у Франції відновиться цього року після постраждалого від морозів виробництва у ...

David Montgomery Womens Jersey