Главная / МАЙСТЕРНЯ / Вибираємо якісні віконні склопакети

Вибираємо якісні віконні склопакети

Вибираємо якісні віконні склопакети

Вибираємо якісні віконні склопакети

При виборі пластикових вікон і дверей, більшість людей звертає увагу на безліч факторів, таких, як кількість камер в склопакеті або його виробник, і зовсім забувають про товщину скла, використаного при виготовленні склопакета. Адже обидва чинники відповідають за рівень звукоізоляції в приміщенні.

Багато хто вважає, що кількість камер прямо пропорційно якісним характеристикам вікна. В реальності ж, установка вікон з великою кількістю камер виправдана лише в тому випадку, якщо у вашому регіоні дуже довго тривають морози за мінус 30. У всіх інших випадках цілком достатньо і подвійних камер для забезпечення належного рівня теплоізоляції.

Як правило в склопакетах застосовується поліроване скло М1. Однак в дешевих моделях можуть використовувати скло більш низької якості. Іншою важливою складовою, що впливає на вартість вікна, є фурнітура. При виборі фурнітури потрібно пам’ятати, що найбільш якісною і довговічною сьогодні є фурнітура, вироблена в Німеччині. Однак, в разі некваліфікованої установки, і вона досить швидко вийде з ладу. Приклад тому, пластикові двері, ремонт яких постійно замовляють магазини і офіси.

Для того, щоб поставити в своєму будинку або квартирі якісні вироби, необхідно замовляти їх безпосередньо у виробника, а не у компаній-посередників. В такому випадку ви можете не тільки отримати економію від 15 до 40 відсотків вартості, але отримаєте тверду впевненість в тому, що вам поставлять якісні сертифіковані склопакети. В результаті вам встановлять вікна і двері з тими характеристиками, які були вказані в підписаному вами договорі.

Також не варто забувати і про те, що монтаж повинен здійснюватися тільки висококваліфікованими спеціалістами, які мають хороші рекомендації. В іншому випадку, з часом неминуче почнеться деформація деталей із пластику й порушення геометрії виробу. Це може викликати вихід з ладу фурнітури (особливо це стосується ремонту дверей з ПВХ), розгерметизацію склопакета і зменшення рівня теплоізоляції. У підсумку, ремонт склопакетів, ціна на які не дешева, зведе нанівець всю економію.

Для догляду за пластиковими вікнами необхідно використовувати тільки спеціальні миючі засоби, що мають позначку «для пластику». Якщо ж у вашому районі їх немає в продажу, можна використовувати звичайний мильний розчин. Не застосовуйте для видалення плям і забруднень хімію, що має в складі кислоти, луги або абразивні частки, тому що через них вікно втратить блиск і покриється плямами.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Як зрозуміни, що двигун пошкодженний та уникнути значних проблем

Як зрозуміни, що двигун пошкодженний та уникнути значних проблем

Якщо двигун пошкодженний — це проблема від якої у власників авто починє сидіти волосся. Це незручно, ...

David Montgomery Womens Jersey