З якими смаками можна купити рідину для pod-систем Octobar Strong

З якими смаками можна купити рідину для pod-систем Octobar Strong
З якими смаками можна купити рідину для pod-систем Octobar Strong

В асортименті рідини для pod-систем Octobar Strong кожен парильник легко знайде улюблені смаки, до яких вже встиг звикнути, або ж зовсім нові та незвичні аромати, пробуючи які він зможе відкривати для себе нові відчуття

В оптовому онлайн-магазині Octolab можна завжди вигідно купити рідину для pod-систем Octobar Strong, яка користується серед вейперів дуже великим попитом

За дуже короткий проміжок часу практичні та доступні за ціною pod-системи багаторазові стали беззаперечними лідерами продаж, впевнено підкоривши світові ринки вейп-продукції. Перезаправляти картриджі зовсім не складно і це набагато вигідніше, ніж постійно купляти одноразові пристрої. До того ж велика кількість одноразових вейпів, які після використання викидають на смітник, забруднює навколишнє природне середовище, тому перехід на багаторазові системи дозволяє кожному парильнику зробити посильний вклад у вирішення екологічних проблем людства. Ще одною значною перевагою пристроїв зі змінним картриджем є можливість вибору різноманітних смаків та ароматів з широкого асортименту продукції, який пропонують відомі світові бренди. Для заправки картриджів можна використовувати не лише готову рідину, яка через законодавчі обмеження коштує занадто дорого та стала практично недоступною для більшості користувачів. У якості альтернативи, виступають набори компонентів Octobar Strong, з яких вейпери власноруч замішують жижу згідно зі своїми уподобаннями. Продавати їх можна без будь-яких проблем, бо компоненти не є рідиною для електронних сигарет, тому і ніякі заборони чи обмеження на них не поширюються.

Від чого залежить ціна на заправку для pod-системи

До вартості готової заправки для електронних сигарет додається акцизний збір, тому роздрібна ціна для кінцевого споживача нерідко виходить занадто високою. Компоненти ж не є підакцизним товаром і завдяки цьому коштують значно дешевше — доступна вартість досягається виключно шляхом видалення зайвих витрат і ніяким чином не впливає на якість товару. У наборах компонентів Octobar Strong кожен парильник легко знайде улюблені смаки, до яких вже встиг звикнути, або ж зовсім нові та незвичні аромати, пробуючи які він зможе відкривати для себе нові відчуття:

  • солодкий банан, соковита вишня чи кавун;
  • ожиновий пиріг чи мармеладні ведмедики;
  • ягоди малини та гранат або суниці та лохини;
  • суміш класичного смаку енергетичного напою з ананасом;
  • оригінальне поєднання насиченого манго з цитрусовим ароматом.

Постійно дегустувати нові смаки, шукаючи нові враження — вейпінг це дуже впливовий модний тренд, який надає своїм прихильникам практично необмежені можливості. Щоб повною мірою задовольнити будь-які потреби своїх клієнтів, звертайтеся до Octolab — в оптовому онлайн-магазині можна завжди вигідно купити рідину для pod-систем Octobar Strong, яка користується серед вейперів дуже великим попитом. А ще модні девайси та різноманітні аксесуари до них, щоб кожен покупець знайшов у Вашому роздрібному вейп-шопі саме те, що йому потрібно.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *