Біле золото: як змінюватиметься ринок органічної молочки

Світовий ринок органічних молочних продуктів виросте та досягне 28 млрд доларів США до 2023 року. Зростання більш ніж на 50% забезпечать нові види використання органічних молочних інгредієнтів, пише “Агро-Центр”.

Відповідно до Звіту про світовий ринок органічних молочних продуктів за 2019 рік, опублікованому трьома основними гравцями в області органічного молочного виробництва, цей сектор – в даний час вартістю 18 млрд доларів США – стрімко збільшується.

Споживання, поширення і охоплення покупців органічними молочними продуктами по всьому світу йде вгору. В даний час на частку молочної органіки припадає 20% всіх продажів органічних продуктів харчування і напоїв в світі. Найбільшим сегментом ринку органічних молочних продуктів в світі є рідке молоко, що становить 24% від загального обсягу продажів молочної продукції. США є найбільшим продавцем органічного рідкого молока, на його частку припадає понад 50% світових продажів.=

В Україні виявили 500 підробок молочної продукції

Азія представляє величезний ринок збуту молочної органіки. Очікується, що до 2023 року китайський ринок виросте до 1,8 млрд доларів США з нинішніх 737 млн ​​доларів. Це пояснюється підвищенням обізнаності споживачів про користь органічних продуктів харчування і більш високими доходами. Китай також є найбільшим у світі ринком органічних сумішей для дитячого харчування, вартість якого становить 200 млн доларів США.

Більшість органічних сільгоспугідь знаходиться в Океанії. Найбільші площі органічних земель зосереджені в Океанії, за якою слідують Європа і Латинська Америка. Площа глобальних органічних сільгоспугідь і число органічних виробників щорічно збільшуються. Глобальна площа органічних сільгоспугідь в даний час складає 57,8 млн га, кількість виробників органічної продукції 2,7 млн ​​чоловік.

Молоде подружжя Курницьких на Тернопільщині перетворили садибу на птахоферму (фото, відео)

У доповіді говориться, що основною рушійною силою органічної “молочки” стануть нові ринки і нові категорії продуктів, такі як сир і спеціалізовані органічні молочні інгредієнти.

Очікується, що сегменти органічна суміш для дитячого харчування і органічний сир значно виростуть протягом наступних 5-7 років, склавши 12,1% і 14% сукупного річного темпу зростання (CAGR) відповідно. Спортивне й лікувальне харчування – ось ще дві сфери, де росте інтерес до органічних продуктів.

В цілому, прогнозована світова ринкова вартість органічної “молочки” до 2023 року складе 28 млрд доларів США. У 2010 році вартість ринку оцінювалася в 10,5 млрд доларів США.

Прибуткова справа: виробництво м’яса стане вигідним в Україні (деталі)

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *