Ціни на ринку свинини стабілізувались

Середньозважена ціна закупівлі свиней забійних кондицій у кінці червня додала 1%, проте позитивна динаміка не була повсюдною.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Зазначається, що торги попереднього тижня завершилися незначним позитивним коливанням цін на живець свиней забійних кондицій. Так, у центрі, на заході та півдні оператори товарні партії закуповували на 1-2 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше, тоді як на сході ціни закупівлі залишилися на досягнутому рівні: у західних регіонах цього тижня ціни коливаються в межах 81-82 грн/кг, у центрі тяжіють до 84 грн/кг, а на сході фіксують максимальну цінову позначку на рівні 85 грн/кг. Середньозважена ціна закупівлі становить 82,8 грн/кг, що на 1% вище, ніж тижнем раніше.

«Хоча представники м’ясопереробки наразі не спостерігають надмірної торговельної активності, а деякі нарікають на деяке її послаблення, більшість операторів констатує відносно сталий попит і планомірний перебіг реалізації. Водночас профіциту товарної свинини наразі переважно не спостерігають, відзначаючи, що докупити додаткові обсяги після завершення торгів у більшості регіонів складно. Тож загалом заготівельники вважають, що попит і пропозиція свинини наразі відносно збалансовані, а конкретних передумов для послаблення цін закупівлі нині не бачать», — підсумували в асоціації.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *