Дорожче золота: скільки коштували найдорожчі свійські тварини в історії

В лютому головний сільськогосподарський порадник Дональда Трампа Чарльз Хербстер, придбав на торгах в Північній Дакоті бика породи Чорний Ангус, за рекордні 1,5 млн доларів. Проте це один випадок коли тварини коштують кругленьку суму, пише “Агро-Центр”.

Найдорожча корова — 1,2 млн доларів

У 2009 році корова по кличці Міссі була продана за рекордні 1,2 млн доларів. Вона вважалася золотим стандартом серед великої рогатої худоби, носила титули «Міс Канада» і «Міс Америка» серед корів голштинської породи. При цьому вона давала молока на 50% більше, ніж звичайна корова. При цьому під час продажу Міссі з аукціону вже були підписані попередні контракти на більш ніж 3 млн доларів. Саме в таку суму оцінювалося майбутнє потомство Міссі.

Інвестори з Китаю почнуть вирощувати сайгаків на Херсонщині

Найдорожчий кінь — 200 млн доларів

Гнідий жеребець Френкел (Frankel), належав англійському кінному заводчику, брав участь в 14 найбільших міжнародних перегонах і 14 разів перемагав у них. Потім був куплений саудівським принцом, після чого його перестали виставляти на змагання — він став лише виробником потомства, яке досі має великий попит. На піку популярності Френкел коштував 200 млн доларів.

Найдорожчий баран — 1,1 млн фунтів

Вівчар в Китаї є власником найдорожчого в світі барана, що належить до елітної породи Вагір (Wagir sheep), яку також називають «вівця-мечоносець». Це одна з рідкісних порід в світі, популяція якої налічує всього близько 1 тис. особин. Власник придбав чемпіона ще ягням в одній з афганських провінцій і відмовився продати за 1,1 млн фунтів стерлінгів, оскільки баранчик вже подорослішав, а на продажу потомства господар зможе заробити значно більше.

Вигідний бізнес: в Україні виготовляють елітний хамон (відео)

Найдорожчий кролик — 1,6 млн доларів

 
Найдорожчою породою кроликів в світі вважається Холланд лоп (Holland lop): вартість окремих екземплярів може доходити до 1 тис. доларів. Однак самим «дорогим» представником цього виду вважається найбільший кролик по кличці Даріус з породи континентальний гігант. Довжина тварини — 1,3 метра, вага — 22,2 кг. Він застрахований на 1,6 млн доларів.
 
Найдорожчий півень — 4 тис. доларів

Порода курей Ayam Cemani з Індонезії вважається найдорожчою в світі. Її відмінна риса — повністю чорне забарвлення. У цих домашніх птахів чорне все: ноги, кігті, гребінь, мова, внутрішні органи, і навіть кров на подив темна. Такі кури коштують від 2 до 2,5 тис. доларів, а ціни на птахів можуть доходити до 4 тис. доларів.

Прибуткова справа: в Україні вигідно вирощувати жаб

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *