Главная / ТВАРИННИЦТВО / Експерти назвали найпоживніший інгредієнт у раціоні тварин

Експерти назвали найпоживніший інгредієнт у раціоні тварин

Найрентабельнішою білковою сировиною в годівлі тварин і птиці на сьогодні є соя тостована експандована повножирова (ТЕП).

Про поживність у харчуванні тварин розповіла представник компанії «Арніка Фід» Валентина Ружицька в рамках конференції «Комбікорми. Ефективне тваринництво», організованої компанією «ПроАгро».

«При умові додавання в рецептуру комбікормів як інгредієнта сої ТЕП на рівні 17-20% за 108 днів періоду відгодівлі тварин середньодобовий приріст становив 706-770 г, абсолютний приріст 1 голови за період відгодівлі — 76,2-83,2 кг. При цьому витрати корму на 1 кг приросту склали 3,53-3,83 к. од. Мінімальна собівартість 1 ц приросту склала 919 грн. За умови ціни реалізації 1 ц живої маси в 1800 грн чистий прибуток складатиме 830-880 грн, а рентабельність становитиме 85,6-95,5%», — зазначає Валентина Ружицька.  

За її словами, господарствам варто спробувати додати в рецептуру комбікормів сою тостовану експандовану повножирову і провести власні дослідження та тестування, щоб порівняти результат.  

Людмила Лебідь, AgroPortal.ua

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

ТОП-10 найбільших виробників свинини України

ТОП-10 найбільших виробників свинини України Тваринництво 28 травня 2020. 11:58 245 «АПК-Інвест» стало лідером серед ...

David Montgomery Womens Jersey