Ідентифікація ВРХ: названо переваги для власників

Реєстрація ВРХ в Єдиному державному реєстрі тварин обов’язкова для всіх особистих селянських господарств. Це створює підґрунтя для виробництва якісної і здорової харчової продукції.

Крім того, це одна з важливих та обов’язкових норм у процесі євроінтеграції, заявив під час наради з органами місцевого самоврядування перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

«В Україні понад мільйон особистих селянських господарств утримують тварин, зокрема ВРХ. У підсумку реєстрація — це благополуччя тварин і, як  наслідок, споживання безпечної продукції від здорових тварин. Це суттєва норма, виконання якої забезпечить повноправний доступ до європейських ринків», — цитує його слова пресслужба Мінагрополітики. 

Тарас Висоцький уточнив, що в Україні 70% поголів’я ВРХ утримується в особистих селянських господарствах. Ідентифікація ВРХ у Єдиному державному реєстрі тварин створює переваги насамперед для їх власників. Зокрема, отримання державної підтримки, належний контроль за здоров’ям тварин та ветеринарно-санітарним станом господарства, забезпечення внутрішнього та зовнішнього ринків якісною продукцією. 

Він відзначив, що є низка програм з підтримки власників сільськогосподарських тварин. Зокрема, спеціальна бюджетна дотація за утримання ВРХ та поголів’я кіз та овець.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *