Главная / ТВАРИННИЦТВО / Кістки свиней допомогли розкрити одну з загадок Стоунхенджа

Кістки свиней допомогли розкрити одну з загадок Стоунхенджа

Вчені провели ізотопний аналіз кісток свиней, знайдених в околицях Стоунхенджа, і з’ясували, що вони потрапляли в археологічний пам’ятник з усіх куточків Британії, пише “Агро-Центр”.

За словами Річарда Меджвіка з Кардіфського університету, в Стоунхенджі ще на початку минулого століття знайшли останки кількох сотень свиней, з’їдених на ритуальних святах. Тепер вчені вивчили їх за допомогою сучасних технологій і прийшли до цікавого висновку. Тварин завозили з різних частин сучасної Британії, хоча ніщо не заважало учасникам урочистостей купувати місцеве м’ясо, а не перевозити погано пристосованих до перевезення свиней на сотні і тисячі кілометрів.

На Львівщині молоді фермери виготовляють екзотичні сири (відео)

На його думку, могли існувати певні правила, які змушували бенкетників привозити своїх свиней.

Меджвік і його колеги вважають, що доставка тварин з різних регіонів країни говорить про те, що подібні монументи відігравали важливу роль в житті всіх жителів майбутньої Британії, які знали про існування подібних монументів і шанували їх, пише журнал Science Advances.

Ферма стала “лабораторією” з передбачень землетрусів (ФОТО)

Джерело: news.agro-center.com.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Молдова зробила зауваження по маркуванню української молочки

Національне агентство з питань безпечності харчових продуктів Республіки Молдова проінформувало Держпродспоживслужбу стосовно недотримання вимог маркування ...