Главная / АГРОНОВИНИ / Рейдери захопили майно ПАТ «Миронівське»

Рейдери захопили майно ПАТ «Миронівське»

Банк ПАБ «Банк Камбіо» реанімував старий договір за вже погашеною іпотекою, а реєстратор переписав майно і зник в невідомому напрямку. Цікаво, що сам банк знаходиться в процесі ліквідації з 2014 року та управляється Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу ВАР.

На початку 2013 року одна з компаній, афільована з ПАТ «Миронівське», взяла кредит в банку ПАБ «Банк Камбіо», а саме ПАТ «Миронівське» виступало поручителем за цим кредитом, в забезпечення якого передало банку в заставу нерухоме майно. В кінці  2014 року кредит перед банком був погашений повністю і всі об’єкти нерухомості виведені з іпотеки.

Незважаючи на це, 14 березня 2019 року державний реєстратор КП «Реєстрація плюс» (м.Ірпінь) Товкайло Уляна Василівна зареєструвала на «Банк Камбіо» право власності на нежитлові приміщення ПАТ «Миронівське», які раніше були під заставою. Про це підприємству стало відомо через сервіс «SMS-Маяк».

«Іпотека була припинена і виключена з реєстру. У нас є в наявності лист з банку про погашення заборгованості, реєстратор припинив іпотеку. Але зараз прийшло повідомлення з банку, що всі ці дії є юридично нікчемними, причому жодного рішення суду немає. Вчора державний реєстратор в Ірпені спочатку невідомо на якій підставі відновив іпотеку, яка була припинена ще в 2014 році. А потім на підставі цієї іпотеки скасував право власності ПАТ «Миронівське» і зареєстрував право власності на «Банк Камбіо». Сьогодні їздили представники нашого підприємства за адресою цього реєстратора, але його не знайшли. За адресою виявився житловий будинок, але мешканці не знають про існування такого реєстратора. Ми зверталися і в адміністрацію, і в центр надання послуг, міськраду, але ніхто про цього реєстратора не чув», — розповів юрист ПАТ «Миронівське».

За його словами, банк надіслав листа, в якому пояснив, що Банк вважає всі договори, укладені в 2014 році, юридично нікчемними. Але подібне може встановити тільки суд і такого судового рішення немає. ПАТ «Миронівське» готує звернення до суду та правоохоронних органів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey