Главная / ТВАРИННИЦТВО / Кооператив на Черкащині запускає оновлений майданчик для відгодівлі ВРХ

Кооператив на Черкащині запускає оновлений майданчик для відгодівлі ВРХ

Майданчик для відгодівлі бичків СОК «Бики Черкащини», реконструкцію якого підтримує Агентство США з міжнародного розвитку USAID, на початку липня 2019 р. прийматиме першу партію бичків.

Про це йдеться у повідомленні Асоціації тваринників України.

«Сьогодні будівельні роботи вже вийшли на фінішну пряму. Реконструкція приміщення закінчена, встановлено нове обладнання», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що члени СОК «Бики Черкащини» здаватимуть на відгодівельний комплекс бичків, народжених від корів у своєму господарстві, і кооператив повністю візьме на себе всі витрати та клопоти щодо їх вирощування.

«При цьому бичок юридично залишається у власності члена кооперативу. Кооператив тварину вирощує, і після набору телям товарної маси селянин може або залишити право реалізації бичка кооперативу (тут будуть налагоджені механізми оптового покупця з кращою ціною), або забрати його і продати самостійно, відшкодувавши кооперативу вартість витрат на відгодівлю», — пояснюють в асоціації.

 Як зазначається, витрати будуть значно меншими, ніж аби селянин вирощував бичка самостійно у себе в господарстві.

«Адже це і оптова закупівля кормів, і централізоване обслуговування персоналом. Крім того, завдяки передовим високотехнологічним підходам до вирощування вдасться значно скоротити період набору твариною товарної маси. До того ж, селянин позбавляється всіх клопотів, пов«язаних із вирощуванням бичка. Таким чином, у людей з«являється мотивація виростити рогату худобу до великої ваги і отримати за це більше коштів, а не забивати телятко в молодому віці», — додали в асоціації.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перша партія української яловичини пішла в Китай

Перша партія української яловичини пішла в Китай Тваринництво 13 листопада 2019. 17:41 212 Перша партія ...

David Montgomery Womens Jersey