Главная / АГРОНОВИНИ / Коли в Україні знову почнуть дешевшати огірки?

Коли в Україні знову почнуть дешевшати огірки?

Тепличний огірок став єдиною товарною позицією на ринку салатних овочів, ціни на яку суттєво зросли на передодні Зелених свят. За даними «Інфо-Шувар», в останній робочий день перед святами на найбільшому в Західній Україні оптовому ринку «Шувар» у Львові огірок пропонується по 18-20 грн/кг, тобто від початку робочого тижня ціни зросли на 65%. Рік тому огірок коштував в 3,5 рази дешевше і навіть у 2017 році ціни були мінімум в 2 рази нижчими. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Інфо-Шувар».

«Зростання ціни на огірок сьогодні пояснюється сукупністю факторів. По-перше, сезон в літніх теплицях Півдня закінчився передчасно, а через похмуру і дощову погоду врожайність останніх вибірок огірка була ненайкращою. По-друге, сезон збирання огірка у відкритому ґрунті теж затримався. Додати до цього передсвятковий сплеск активності торгових компаній і стає зрозуміло, чому ціни так швидко сьогодні зростають», — розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

За даними «Інфо-Шувар», після свят напруга на ринку огірка може знизитись, але  ціни  навіть після незначного спаду, скоріше за все, залишаться на відносно високих позиціях до кінця місяця. Інтенсивне зниження цін на огірок  імовірно розпочнеться не раніше, ніж в останній тиждень червня. Саме в цей період більшість виробників Півдня планують розпочати збирання огірка у відкритому ґрунті, якщо їх планам знов не  заважатиме погода.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Завершення інвентаризації державних сільгоспземель відтермінують на 2 місяці: коронавірус завадив

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу ...

David Montgomery Womens Jersey