Главная / АГРОНОВИНИ / Українська лохина врожаю 2019 року з`явилась на вітчизняних ринках

Українська лохина врожаю 2019 року з`явилась на вітчизняних ринках

Перша українська лохина врожаю 2019 року з’явилась на цьому тижні на деяких гуртових ринках України.  Виробники пропонують ягоду в роздріб, відповідно ціни на неї є значно вищими від цін імпортної лохини, яка все ще присутня на гуртових і роздрібних ринках, а  також на полицях супермаркетів  і маленьких «магазинах біля дома». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Інфо-Шувар».

За даними «Інфо-Шувар» першу лохину українки виробники пропонують по 300-320 грн/кг. Рік тому ягода масова почала з’являтись на гуртових ринках після 20 червня за ціною 220-250 грн/кг, але в 2018 році визрівання лохини було присоленим, відповідно обсяг пропозиції в другій половині червня був відносно великим.

Залишки імпортної лохини, переважно виробництва Іспанії оператори гуртових ринків розпродують по 250-270 грн/кг.

Також в кінці цього тижня на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» з’явились перші продавці лісової чорниці, яка є одним з конкурентів чорниці. Чорниця врожаю 2019 року пропонується  теж в роздріб по 120-150 грн/кг.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

На Харківщині спалили фермерську техніку приватної фірми

У Харківській області невідомі спалили трактор Т-170, що належить сільськогосподарському підприємству, ще два трактори та ...

David Montgomery Womens Jersey