Місія з Канади перевіряє українських бджіл

Місія з Канади перевіряє українських бджіл

Тваринництво
19 лютого 2019.
09:38

1016

Місія інспекторів компетентного органу Канади з оцінки системи контролю за живими колоніями бджіл (матки, бджолопакети) розпочала роботу В Україні.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Перший заступник голови Держпродспоживслужби Андрій Жук зауважив, що успішне проходження місії з оцінки вітчизняної системи контролю за живими колоніями бджіл дозволить поглибити українсько-канадське співробітництво, розширити експортні можливості галузі бджільництва та дасть можливість бджоляру-виробнику розвиватися.

Крім того, він ознайомив колег із структурою, функціями і повноваженнями служби та її територіальних органів, а також з вітчизняною системою державних лабораторій.

У рамках місії представники компетентного органу ознайомляться з роботою територіальних органів Держпродспоживслужби та племінних пасік у Закарпатській та Полтавській областях. Також планується, що інспектори ознайомиться з роботою Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, який є національною референс-лабораторією.

Місія працюватиме в Україні до 22 лютого 2019 року.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *