На Київщині знову зафіксували АЧС

Близько 60 трупів свиней різних вікових груп у стадії розкладу виявили поблизу села Матвіївка на Київщині.

Про це говориться у повідомленні Миронівської міської ради у Facebook.

«Миронівською державною лабораторією Держпродспоживслужби були відібрані зразки біоматеріалів, які були направлені до лабораторії, яка підтвердила наявність ДНК вірусу африканської чуми в даних зразках», — говориться у повідомленні. 

Було скликано державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Обухівській РВА, яка прийняла такі рішення:

  • визначити епізоотичним вогнищем АЧС територію лісосмуги біля села Матвіївка та запровадити карантин з 10.11.2023 року;
  • визначити зоною захисту угіддя ДП «Миронівське РМРГ», свиногосподарство ФОП Литвиненко О.П. та села Вікторівка і Матвіївка з прилеглими до них територіями;
  • визначити зоною нагляду угіддя ДП «Миронівське РМРГ», ДП «Кагарлицьке УТМР», свиногосподарства ФГ Широкоступ О.Г., ТОВ «Генетік Інвест», СТОВ «Агросвіт», ФОП Чучмій О.В., а також населені пункти Миронівської МТГ (с. Фролівка, с. Олександрівка, с. Пустовіти, с. Росава, с. Зеленьки, с. Карапиші) та частину сіл Кагарлицької МТГ.

В населених пунктах зон захисту та зони нагляду заборонити проведення виставок, ярмарків, базарів та інших заходів, пов’язаних із пересуванням та скупченням тварин (крім транспортування свиней до забійних пунктів та м’ясокомбінатів).

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *