На Львівщині збудують інноваційну норкову ферму

Будівництвом новітньої ферми планує зайнятися компанія з Данії Eikon Development. На підприємстві вирощуватимуть норок за найвищими європейськими стандартами утримання хутрових тварин – WelFur, пише “Агро-Центр”, з посиланням на ZIK.

На підприємстві планують запустити “Програму оцінки утримання тварин”, яка складається з чотирьох принципів належних умов утримання тварин. Тварин утримуватимуть у просторих клітках, вони завжди матимуть доступ до свіжої води та будуть захищені від загроз навколишнього середовища.

Молоде подружжя Курницьких на Тернопільщині перетворили садибу на птахоферму (фото, відео)

“Данія – одна із передових країн, яка досліджує і вирощує норок. Уряди інших країн беруть приклад з цієї держави у питаннях вдосконалення законодавства з догляду за тваринами. Данія є також автором наукових досліджень щодо догляду за хутряними тваринами. Базуючись на дослідженнях кількох університетів, а також тих, які ми проводили в країні, Єврокомісія розробила програму поводження з тваринами, яка називається WelFur”,

— розповів Пол Бах, генеральний директор Eikon Development.

Ціна на сало виросте через вірус африканської чуми свиней

Район Бродів обрали для будівництва не випадково, вирощення норок є традиційним ремеслом для цього району.

“Львівщина має давній досвід розведення хутрових тварин. Я ще пам’ятаю, як за радянських часів навіть у Бродівському районі були великі ферми, де вирощували норок і були великі обсяги виробництва. За даними на 1 січня поточного року, в Україні утримували майже 250 тисяч хутрових звірів. На Львівщині також є такі підприємства.”

— повідомила Людмила Гончаренко, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

На новій фермі планують створити 350 робочих місць, експерти сподіваються, що це допоможе хоч трохи стримати трудову міграцію.

Жінка “утекла” з Росії та катає туристів на конях (фото)

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *