На Одещині масовий мор дельфінів

Еколог і працівник національного парку “Тузлівські лимани” Іван Русєв розповів про масовий мор дельфінів в Чорному морі.

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

За його словами, мертвого дельфіна-білобочку знайшли на 29 км піщаного пересипу на території національного парка. За межами “Тузлівських лиманів” на пляж викинуло ще двох загиблих тварин — білобочку та невизначеного китоподібного.

“Внаслідок використання гідролокаторів (сонарів) створювались потужні звукові хвилі, які негативно впливають на здоров`я тварин: дельфіни потрапляють у зону опромінення навігаційних приладів суден, що виводить з ладу їх органи навігації та ехолокації, вони отримують потужну акустичну травму. Таке шалене навантаження чорноморського середовища гідролокаторами, привело до масової загибелі дельфінів”, – відзначив Русєв.

Читайте також: На Київщині живодер жорстоко розстріляв котика: пухнастого рятують медики (ВІДЕО)

Еколог розповів, що загальна кількість загиблих китоподібних в Чорному морі може сягати десятки тисяч особин.

“І на даний час, узагальнена кількість загиблих китоподібних трьох видів у Чорному морі через військові дії становить за нашими оцінками, с поправкою на те що море викидає лише 5% загиблих тварин, імовірно рахується десятки тисяч особин”, – додав він.

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *