Подорожчання свинини не знизило попит на продукцію

Середня роздрібна ціна свинини у серпні зросла на 6%, або на 9,1 грн/кг проти липневої позначки, сягнувши 153,1 грн/кг.

Про це повідомляють в аналітичному відділі асоціації «Свинарі України».

Відзначається, що підвищення роздрібних цін на свинячі охолоджені напівфабрикати спостерігалося з початку місяця.

«Стартувавши з позначки 145,7 грн/кг, у кінці серпня ціна кілограма вже становила 164,5 грн. Таку позитивну динаміку спричинило підвищення цін закупівлі свиней забійних кондицій, адже сезонні тенденції цьогоріч підсилило скорочення внутрішньої пропозиції свинини, пов’язане з війною», — коментують аналітики АСУ.

В асоціації зауважують, що серпнева позитивна цінова динаміка свинини на полицях супермаркетів відповідала приросту цін реалізації живця. Так, середня серпнева ціна на свиней забійних кондицій зросла на 9,6 грн/кг, а приріст середніх роздрібних цін проти липневих для більшості свинячих частин обмежився 9-13 грн/кг, або 6-11%, за винятком преміальних стейка та вирізки (1,5 грн/кг та 4,5 грн/кг відповідно).

«Занепокоєння щодо різкої реакції з боку покупців на здороження не виправдалися. Так, хоча ажіотажного попиту на свинину з боку кінцевого споживача наразі не спостерігаємо, проте постачальники свинини підтверджують, що торгівля у серпні була досить рівномірно», — роз’яснюють в АСУ.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *