Прогноз: Змін закупівельних ціни на свинину поки не очікується

Прогноз: Змін закупівельних ціни на свинину поки не очікується

Тваринництво
10 вересня 2021.
12:17

218

Відносна сталість цін закупівлі свинина спостерігається упродовж останніх чотирьох тижнів. Оператори ринку не бачать передумов для зміни цін у середині вересня, тож котирування залишатимуться на рівні 48-49 грн/кг.

Такий прогноз зробили аналітики Асоціації свинарів України.

«За підсумками щотижневого моніторингу закупівельних цін на живець свиней забійних кондицій, більшість операторів не переглядали цін реалізації живця. Так, вітчизняні свиногосподарства констатують, що за останні чотири тижні спостерігалися мінімальні коливання цін на живець свиней. При цьому, завершення спекотного сезону ще не вплинуло на тижневі обсяги пропозиції свинини, а попит на товарні партії залишається сталим», — пояснили в АСУ.

Представники м«ясопереробної галузі також не очікують змін закупівельних цін наступного тижня: за їх свідченнями, реалізація свинини йде планово, а попит та пропозиція на ринку живця відносно збалансовані.

«Про ціновий «штиль» у найближчій перспективі також свідчить готовність закупівельників розпочати активну фазу торгів раніше ніж зазвичай: так, вже у четвер частина товарних партій на наступний тиждень була «розписана» за цінами 36-го тижня», — констатують експерти.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *