Rabobank прогнозує високі ціни на яйця

Ціни на яйця залишатимуться відносно високими протягом 2023 року, але в середньому будуть нижчими, ніж у першому кварталі 2023 року.

Такий прогноз зробили аналітики Rabobank.

«Ціни будуть особливо високими на ринках, які сильно постраждали від пташиного грипу, високих витрат і регуляторних змін. На інших ринках ціни знизяться, але не до рівня 2021 року, оскільки високі виробничі витрати утримуватимуть ціни на високому рівні», — пояснюють експерти. 

У довгостроковій перспективі важливим є переорієнтований і виважений підхід для кращого збалансування ринкового попиту і пропозиції, ціноутворення та ризиків у ланцюжку створення вартості, зазначають у Rabobank. 

Експерти пояснюють, що зміни мають бути більш орієнтовані на попит і покращення прихильності клієнтів, зменшення впливу пташиного грипу, а також втручання держави у покращення фінансування сектору. 

«Яєчна галузь, уряди та інші зацікавлені сторони повинні об’єднати зусилля для оптимізації ланцюгів доданої вартості та пов’язати ці зусилля з галузевими бізнес-моделями», —  вважають у Rabobank.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *