Ринок свинини підлаштовується під повітряні тривоги та віялові відключення

Ціни на ринку свинини у живій вазі продовжили зниження у третій декаді жовтня.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«Торги минулої п’ятниці знову скоригували ціни закупівлі свиней забійних кондицій у бік пониження на 1,5-4 грн/кг проти показників попереднього тижня. Зокрема, цього тижня закупівлю свиней у центрі переважно здійснювали по 70-72 грн/кг, на заході ціни коливалися в межах 68-70 грн/кг. Найбільший ціновий діапазон спостерігався у східних регіонах — від 68 до 72 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка змістилася на 3,9% проти попереднього тижня та склала 69,42 грн/кг», — говориться у повідомленні.

Причиною вагомої розбіжності цін у східних областях є обмеженість пропозиції свиней забійних кондицій, що підтримує ціни на підвищеному рівні, тоді як нижній поріг цін відображає зміну споживчої активності через зростання міграції населення із посиленням воєнної агресії.

«Крім цього, як і в решті областей, істотні складнощі для реалізації свинини створюють часті повітряні тривоги та віялові відключення електропостачання. За свідченнями м’ясопереробників, роздрібна торгівля охолодженим м’ясом із тижневих замовлень переорієнтувалася на 2-3-денні обсяги закупівлі, а вимушені паузи в роботі істотно ускладнюють формування та дотримання графіків постачання», — пояснюють експерти.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *