Середня закупівельна ціна на свинину у січні склала 59 грн/кг

Середня ціна закупівлі свинини в січні в Україні склала 58,9 грн/кг з ПДВ, що на 12,3% нижче, ніж у грудні, та на 9,8% менше торішнього січня.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України». 

Зазначається, що нетипова цінова динаміка наприкінці року вплинула на перебіг реалізації живця не тільки напередодні зимових свят, а й у першій половині січня. 

«Так, «недопродані» партії живця, часто вищою забійною масою, тиснули на ціну в цей період. Проте у другій декаді місяця істотних надлишків пропозиції на ринку вже не спостерігали, тоді як попит з боку заготівельників, навпаки, пожвавішав: почали надходити запити на додаткові чи збільшені партії як від постійних клієнтів, так і від нових чи давніх партнерів», — пояснюють аналітики.

Здешевлення свинини в роздрібі протягом першого місяця року продовжилося: середня ціна кілограма охолодженої свинини склала 196,7 грн/кг, що на 5,9 грн/кг, чи 2,9% дешевше, ніж у грудні. 

Середня ціна на курятину за підсумками січня залишилася на досягнутому рівні, тоді як яловичина продовжила здорожчання, додавши 6,9% до показника попереднього місяця, підсумовують в асоціації.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *