Сміх крізь сльози: на Житомирщині рятують скалічених у цирку тварин (відео)

Реабілітаційний центр для ведмедів знаходиться в селі Березівка, Житомирської області. До притулку один з ведмедів потрапив з ресторану, де він сидів у маленькі клітці та “розважав гостей” інші тварини, з різними травмами, потрапили сюди з цирку, пише “Агро-Центр”.

Сьогодні у реабілітаційному центрі перебуває чотири ведмеді, всім їм далі імена та вже вивчили особливості кожного. Деяких тварин власники віддавали у центр власноруч, інших тварин доводилося забирати силоміць.

На Вінничині готують сир вартістю 1700 євро з молока ослиць (відео)

Доглядає за тваринами мешканець сусіднього села Володимир. Він розповів, що після утримання тварин в неволі вони мають психологічні травми, які залишаються на все життя. До свободи тваринам доводиться певний час звикати.

“Ведмедик Міша, коли приїхав до нас боявся просто навіть вийти з боксу, в який ми його одразу ж помістили. Вже опісля він на це зважився. Для цього йому було потрібно 2-3 дні. Тобто період акліматизації проходить у тварин в середньому від 2 до 5 днів”

— поділився Володимир.

Данія побудує новий завод в Україні

Чоловік розповів, що аби тварини виконували ті чи інші трюки в цирку — їх жорстоко дресирують та калічать. Так, одній з ведмедиць зіпсували зір, а іншій пообпікали лапи.

“Аби ведмедик виконав простенький трюк — переступав з лапки на лапку його ставлять на щось гаряче. Опіки залишаються на все життя”

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *