Главная / ТВАРИННИЦТВО / Спека знизила попит на свинину

Спека знизила попит на свинину

Спека знизила попит на свинину

Тваринництво
21 червня 2019.
15:24

290

Ціни на вітчизняному ринку свинини протягом другої половини червня демонструють досить хаотичний рух.

Про це повідомляє Асоціація свинарів України.

Так, попереднього тижня закупівельні ціни продовжили висхідний рух, а середньоринкова ціна сягнула 48,1 грн/кг. Цього тижня цей показник мав незначне негативне відхилення: середня ціна на свинину живою вагою зупинилася на рівні 47,5 грн/кг.

«Упродовж останніх двох тижнів закупівельні ціни на живець коливають в незвично широкому діапазоні — 45−50 грн/кг. Не зважааючи на відносну стійкість максимальної та мінімальної цін заготівлі, у другій половині місяця окремі оператори реалізували живець на 0,5−2 грн/кг дешевше ніж тижнем раніше. Опитування представників м’ясопереробних підприємств показало, що більшість товарних партій закуповували по 46−48 грн/кг», — йдеться у повідомленні.

Негативне коливання цін закупівлі переробники пояснюють досить по-літньому млявою реалізацією та достатністю наявної пропозиції живця. Так, оператори зазначають, що спекотна погода та розпал сезону ягід та молодої городини «відволікають» споживача від свинини. З іншого боку, закупівельники відзначають, що високі температури відзначаються на темпах приросту живої маси тварин: так, частина операторів зазначила, що середня забійна вага товарних свиней знизилася в середньому на 5 кг.

«Тривалі святкові вихідні для більшості переробників пройшли практично непомітно: активізацію попиту в період зелених свят зауважували епізодично. Відповідно, представники м’ясопереробної галузі гадають, що наступний триденний вікенд, найвірогідніше, також не відзначиться сплеском споживчої активності. Тож передумов для висхідного руху цін вони наразі не бачать», — йдеться у повідомленні.

Більшість переробників очікує на звуження цінового діапазону наступного тижня у наслідок «просідання» його верхньої межі. Так, учасники Асоціації «М’ясної галузі» прогнозують, що більшість товарних партій живця наступного тижня закуповуватимуть по 47−47,5 грн/кг.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Українським аграріям розкажуть, як заготовити силос, щоб збільшити надої

Українським аграріям розкажуть, як заготовити силос, щоб збільшити надої Тваринництво 10 серпня 2020. 08:50 109 ...

David Montgomery Womens Jersey