Главная / АГРОНОВИНИ / Україна в 2018/19 МР збільшила експорт фасованої соняшникової олії майже на 30% — ІА «АПК-Інформ»

Україна в 2018/19 МР збільшила експорт фасованої соняшникової олії майже на 30% — ІА «АПК-Інформ»

За оцінками ІА «АПК-Інформ», за вересень-травень 2018/19 МР експорт фасованої соняшникової олії з України зріс на 26% щодо аналогічного показника минулого сезону, склавши 146 тис. тон. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Уточнимо, що до даної категорії продукції відноситься соняшникова олія рафінована і сира в будь-якому вигляді упаковки різних обсягів, включаючи ПЕТ тару, скляні пляшки, пластикові та металеві каністри, bag-in-box та ін.

Найбільшим експортером українського продукту в розглянутий період, як і у попередньому сезоні, була компанія Кернел з часткою 35% в загальному обсязі відвантажень. Збільшивши експорт в 2,5 рази, з п’ятого на друге місце піднялася компанія Сантрейд з питомою вагою 18%. За рахунок цього компанія Оліяр опустилася на третю позицію з часткою 9%.

Таким чином, ТОП-3 експортерів забезпечили понад 60% поставок українського фасованої соняшникової олії на зовнішні ринки.

Основними ринками збуту цієї продукції в звітний період сезону були Ліван, Ізраїль, Китай, Палестина, ОАЕ і Нідерланди.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Завершення інвентаризації державних сільгоспземель відтермінують на 2 місяці: коронавірус завадив

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу ...

David Montgomery Womens Jersey