Свинина подешевшала, але очікується передсвяткове зростання цін

Свинина подешевшала, але очікується передсвяткове зростання цін

Тваринництво
17 грудня 2021.
13:47

2331

Перша половина грудня завершилася пониженням цін закупівлі свиней забійних кондицій. Цього тижня середня позначка втратила 2,8%, зупинившись на рівні 44,8 грн/кг.

Проте з третьої декади грудня вектор руху цін зміниться, прогнозують в Асоціації свинарів України.

«Напружені перемовини між виробниками свинини та заготівельниками минулого тижня завершилися пониженням цін закупівлі. Внаслідок цього оператори реалізували більшість товарних партій на 1-2 грн/кг дешевше ніж тижнем раніше — по 44-46 грн/кг. При цьому, численні запити на додаткові об’єми, які з’являлися упродовж тижня, задовольнити не вдалося. Всупереч очікуванням окремих переробників, ажіотажної пропозиції свиней забійних кондицій на ринку наразі не спостерігається», — пояснюють експерти.

Цього тижня оператори констатують помітно жвавіший попит на живець з боку боєнь та м«ясокомбінатів, відсутність перехідних залишків товарного поголів«я та навіть скорочення об’ємів реалізації живця з боку кількох вагомих гравців ринку, свинарі очікують підвищення цін на свинину в другій половині грудня.

«Враховуючи традиційну активізацію торгівлі у передсвятковий період, плановий діапазон цін наступного тижня — 46-47 грн/кг», — підсумували в АСУ.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *