В Україні значно зменшилася прибутковість виробництва молока

Рентабельність від виробництва молока за результатами 2018 року зменшилася на 14 %. На думку експертів причинами для цього слугували: подорожчання концентрованих кормів та зниження світових ціни на молочні продукти, пише “Агро-Центр”.

Український молочний індекс — показник умовної прибутковості виробництва молока професійними господарствами. Порівняно з 2017 роком цей показник зменшився на 14,1 %.

Канадці масово відмовляються від м’яса

“На 14,1% біднішими стали ті професійні виробники молока України, які не змогли підвищити ефективність виробництва. Основна причина – це подорожчання концентрованих кормів на 21,6% щодо 2017 року. Інший фактор – зовнішній – світові ціни на молочні продукти були в середньому на 5% нижчими, ніж в 2017 році – сир подешевшав на 6%, молочний жир – на 8%, а білок – на 4%.”

— написав на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Ярмак.

Отруєна річка: на Львівщині масово гинуть раки та риба

Разом з тим, експерт запевнив, що вже найближчим часом в Україні має запрацювати перший кооперативний завод національного масштабу:

“Знаю, що давно вже обіцяю, але наші фермери консервативні, і не дуже вміють поки що домовлятися. Але ми вже наближаємося до цього моменту! А вже в 2020 році, їх повинно буде мінімум два. Ок, може в 2021му. І я не говорю зараз про маленькі заводи, а про гравця національного масштабу з прицілом на лідерство.”

— додав Андрій.

В Україні рекордно скоротилося поголів’я ВРХ

На імпорт: українські яйця завойовують закордонні ринки

У Києві планують збудувати 20 мікро-ферм у дитячих садочках та школах

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *