Главная / ТВАРИННИЦТВО / Виробник: Україні потрібна міжнародна підтримка в боротьбі з АЧС

Виробник: Україні потрібна міжнародна підтримка в боротьбі з АЧС

Виробник: Україні потрібна міжнародна підтримка в боротьбі з АЧС

Тваринництво
10 лютого 2020.
12:53

199

України потребує допомоги європейських країн для протидії африканській чумі свиней (АЧС), зокрема — з впровадженням відповідного страхування.

Про це заявив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, йдеться в повідомленні компанії.

«АЧС — це загальна проблема, вірус не знає державних кордонів. Зараз в Україні справи йдуть так, що, не маючи можливості отримати страхове відшкодування, дрібні фермери приховують випадки зараження. Вони будь-якими шляхами намагаються збути заражене м’ясо, яке все ж потрапляє в торгові мережі. Упевнений, що за допомогою європейських колег, зокрема польських, цю проблему можна вирішити», — сказав він. 

Крім того, голова ради директорів KSG Agro наголосив на перспективах спільної експансії на африканські та близькосхідні ринки.

«Зараз багато говорять, що українські аграрії — конкуренти для Європи. Однак, замість того, щоб конкурувати локально, ми могли б разом виходити на ринки третіх країн. KSG Agro активно вивчає можливості для експорту і розширення бізнесу в країни Африки, Середньої Азії та Близького Сходу. У нас є люди і досвід, у Європи — капітал і технології. Давайте співпрацювати», — закликав Касьянов.

Для довідки: KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Українським аграріям розкажуть, як заготовити силос, щоб збільшити надої

Українським аграріям розкажуть, як заготовити силос, щоб збільшити надої Тваринництво 10 серпня 2020. 08:50 109 ...

David Montgomery Womens Jersey