Главная / ТВАРИННИЦТВО / Закупівельні ціни на свинину пішли униз

Закупівельні ціни на свинину пішли униз

Закупівельні ціни на свинину пішли униз

Тваринництво
10 вересня 2020.
12:18

328

Помірне послаблення цін закупівлі відзначають на вітчизняному ринку живця свиней протягом першої декади осені. Так, внутрішні котирування цього тижня втратили 1,4% порівняно з попереднім.

Про це йдеться у повідомленні Асоціації свиноводів України.

«У ході п’ятничних торгів минулого тижня свиней забійних кондицій «розписали» трохи дешевше ніж в останній тиждень літа: оператори ринку свинини скорегували ціни закупівлі на 0,25-1,5 грн/кг у бік пониження. Тож більшість товарних партій реалізували в межах 45-46,75 грн/кг, а середньоринкова позначка опустилася на 1,4% порівняно з минулим тижнем — до 46,2 грн/кг», — йдеться у повідомленні.

Гравці ринку вчергове відзначають регіональну розбіжність цін закупівлі: так, якщо на Сході та в Центрі ціни закупівлі переважно становлять 45-46 грн/кг, то в західних областях частіше зустрічаються ціни вище середньої. Дещо відмінний «ціновий клімат» спостерігається у курортних зонах Південних областей, де ціна закупівлі сягає 48 грн/кг, а реалізацію підтримує «оксамитовий» сезон.

«Хоча частина представників м’ясопереробної галузі відзначило деяке послаблення реалізації з початком осені, більшість відзначає, що ця зміна сезонно очікувана і наразі незначна. Закупівельники відзначають поступову реабілітацію пропозиції з пониженням температур та підвищення середньої забійної маси тварин. З іншого боку, таке відновлення ще не набуло масового характеру, тож це не вносить дисбаланс у співвідношення попиту та пропозиції промислової свинини», — підсумували в асоціації.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Дослідники назвали рідкісних тварин, яких вдалося врятувати від вимирання |

В рамках наукової роботи дослідники з англійської Університету в Ньюкаслі і організації BirdLife International з’ясували, ...

David Montgomery Womens Jersey