Ще одна африканська держава відкриває двері для українського м’яса.

У 2026 році Україна започаткувала перші два ринки для вивезення агропродукції до Республіки Кот-д’Івуар.

Про це інформує Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Мова йде про узгодження наступних зразків ветеринарних свідоцтв:

  • Ветеринарний свідоцтво для вивозу до Кот-д’Івуару свіжого, промороженого чи обробленого м’яса яловичини та вівчарства, а також виробів з нього, призначених для людського споживання.
  • Ветеринарний свідоцтво для вивозу до Кот-д’Івуару свіжого, промороженого чи обробленого м’яса, а також виробів з птиці, призначених для споживання людьми.

Відкриття цих напрямків надає нові можливості для українських виробників і постачальників м’ясної продукції, а також сприяє посиленню торговельно-економічних зв’язків України з країнами Африканського континенту.

Підкреслюється, що вивіз до Кот-д’Івуару свіжого, промороженого чи переробленого м’яса, а також виробів з птиці, м’яса яловичини та вівчарства і продуктів з нього, відбувається за умови дотримання встановлених вимог.

Перед здійсненням вивозу:

  • Експортери, зареєстровані в Кот-д’Івуарі, повинні мати дозвіл, виданий Міністерством тваринництва та рибного господарства Кот-д’Івуару.
  • Кожна експортна дія підлягає обов’язковому одержанню Дозволу на імпорт, виданого до відправлення вантажу.

Усі затверджені бланки ветеринарних свідоцтв розміщено на офіційному веб-ресурсі Держпродспоживслужби в розділі «Свідоцтва на експорт з України» за посиланням.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *