Австрійський концерн Wienerberger покинув ринок рф

Австрійський концерн Wienerberger, який вважається найбільшим виробником цегли в світі, продав 2 заводи в Росії і залишив країну. Новим власником заводів концерну у Володимирській області та Татарстані стала фірма “Будмікс”.

4535_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

Про це пише РБК з посиланням на дані ЄДРЮЛ. Вона на 100% належить бізнесменові Олексію Філіну. Основні активи Філіна зосереджені у будівельній галузі.

Серед них – “Брянський силікатний завод” та “Клінцовський силікатний завод”, які випускають силікатну цеглу, вапно та будівельний пісок. У Wienerberger підтвердили продаж активів, пояснивши, що у зв’язку з геополітичною ситуацією компанія вирішила піти з російського ринку.

Структурування угоди виявилося складним в умовах законодавства, що постійно змінюється, але “продаж місцевого бізнесу російській сімейній групі був успішно завершений”, зазначив представник австрійського концерну. Він додав, що сторони домовилися не розголошувати ціну купівлі.

Сукупні інвестиції Wienerberger у заводи в Росії з моменту виходу компанії на вітчизняний ринок перевищили 60 млн. євро, говорить генеральний директор “Infoline-Аналітики” Михайло Бурмістров. За його оцінкою, фактична вартість підприємств з урахуванням рівня зносу обладнання та їхнього поточного стану становить близько 4,5 млрд руб. Проте сума угоди не перевищила 2 млрд. руб., вважає Бурмістров.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *