Чому варто купувати вживану техніку?

Чому варто купувати вживану техніку?

Коли такі компанії, як Apple, щороку випускають нову версію MacBook або iPhone, старіші версії стають набагато доступнішими. Саме тому придбання відремонтованого iphone 11 pro бу – https://apptown.com.ua/product-category/used/iphone/iphone-11-pro чи ноутбука є надійним вибором, якщо ви дослідите та ретельно обміркуєте, що саме вам потрібно. Ознайомтеся з деякими нашими порадами та нагадуваннями, перш ніж витратити гроші на відремонтований або вживаний пристрій!

Відремонтовані, вживані та повторно сертифіковані ноутбуки: у чому різниця

Коли справа доходить до покупки нового прилада, важливо уточнити, на що витратити і чого очікувати. Незалежно від того, чи хочете ви купити відремонтований Macbook чи вживаний Macbook, знайте, що вони не однакові. Це стосується будь-якого пристрою, який позначено як відремонтований, вживаний або повторно сертифікований на заводі. Якщо ви купуєте вживаний ноутбук, ви можете очікувати, що продукт продається як є, без виправлень, змін або оновлень. Це, мабуть, найризикованіший варіант покупки будь-якого ноутбука.

Коли справа доходить до відремонтованих або повторно сертифікованих пристроїв, покупці можуть робити покупки з більшою впевненістю. Його компоненти були виправлені (за потреби) і ретельно перевірені продавцями. Вони часто перебувають у кращому стані, ніж технічний пристрій, позначений як «уживаний», хоча ймовірно вони коштуватимуть трохи дорожче. На заводський повторно сертифікований/відремонтований продукт клієнтам зазвичай надається гарантія, оскільки продукт продається від перевіреного продавця. Аптаун продає всі продукти з мінімум 1-річною гарантією, а на деякі продукти навіть надається 2-річна гарантія.

Вибираючи відремонтований ноутбук, важливо дивитись на його вік

Хоча відремонтований ноутбук, так само як і вживаний iphone, буде старішою моделью ноутбука чи MacBook, це не означає, що він має бути антикварним. Як правило, не варто розглядати питання про придбання відремонтованого ноутбука старше 4-5 років. Залежно від моделі та марки, новіший відремонтований пристрій коштуватиме дорожче. Незважаючи на це, наявність повної річної гарантії, а також 30-денної гарантії повернення грошей допомагає гарантувати довіру до пристрою, який ви купуєте, незалежно від того, скільки йому років.

Відремонтований ноутбук або MacBook, безумовно, є чудовим вибором для тих, хто має обмежений бюджет і шукає чудовий пристрій за розумною ціною. Ми віримо в силу заохочення впевненості під час придбання відремонтованого пристрою, тому ми можемо допомогти вам отримати доступ до найпопулярніших технологій, за найвигіднішою ціною та з найвигіднішою гарантією.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *