Ердоган підтвердив припинення зернової угоди

Росія припинила дію зернової угоди 17 липня. Це підтвердив і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Таким чином, зернову угоду, скоріш за все, не буде продовжено, а експорт української агропродукції Чорним морем остаточно зупиниться із завтрашнього дня, 18 липня.

4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

Про це Ердоган заявив у ході прес-конференції 17 липня. Він зазначив, що зернова угода “увійшла в історію як важливий дипломатичний успіх”.

При цьому турецький президент має намір обговорити зернову угоду під час очікуваного візиту російського диктатора Володимира Путіна до Туреччини.

Заява Ердогана фактично підтверджують сьогоднішні заяви росіян про зупинення угоди. Проте офіційної заяви від ООН ще не було.

Нагадаємо, прессекретар Путіна Дмитро Пєсков повідомив 17 липня про припинення дії зернової угоди. “Домовленості щодо зернової угоди фактично припинено, вона зупинена. Росія негайно повернеться до зернової угоди як тільки її домовленості будуть виконані”, – сказав він.

Офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що країна-агресорка РФ офіційно повідомила Туреччину та Україну, секретаріат ООН про заперечення проти продовження зернової угоди.

Країна-агресорка вже заблокувала угоду, що підтвердила цими заявами від 17 липня. Окупанти раніше вдавалися до шантажу, вимагаючи виконнання своїх умов.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *