Французький концерн Alstom покидає ринок рф

Світ продовжує ізолювати країну-агресор Росію за вторгнення її військ в Україну та злочини проти українського народу. З російського ринку йде ще одна компанія – французький машинобудівний концерн Alstom.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

До кінця 2023 року Alstom вийде зі складу акціонерів найбільшої в РФ компанії в галузі транспортного машинобудування “Трансмашхолдинг”. Про це 17 листопада повідомили російські пропагандистські видання.

Цю інформацію підтвердив генеральний директор ТМХ Кирило Липа. За його словами, компанія викупить у Alstom 20% акцій. Деталі угоди поки що не розголошуються.

Інші 80% акцій ТМХ належать російським акціонерам.

На початку березня 2022 року після повномасштабного російського вторгнення на територію України французька компанія заявила про зупинення всіх поставок та майбутніх інвестицій в РФ.

Alstom – це велика машинобудівна компанія з Франції, є одним із світових лідерів із виробництва енергетичного обладнання та залізничного транспорту. Компанія випускає залізничні локомотиви, енергогенеруюче обладнання, трамваї, швидкісні електропоїзди, електрофільтри для промислового виробництва.

Раніше компанія займалася суднобудуванням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *