Хто хоче продовжити тимчасову заборону на імпорт українського зерна

Уже пʼять країн, які є членами Євросоюзу і межують з Україною, вимагають продовжити тимчасову заборону на імпорт українського зерна. Це Польща, Угорщина, Болгарія, Словаччина та Румунія.

2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

Про це у вівторок, 25 липня, повідомила Рада Європейського Союзу. Ці країни просять, аби ввозити чотири види зерна з України не дозволили й після 15 вересня.

Вони б хотіли, аби тимчасову заборону ЄС на імпорт української пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшникової олії продовжили до кінця цього року. Про це заявив міністр сільського господарства Іспанії Луїс Планас Пучадес на пресконференції у Брюсселі. Він виступав як президент Ради ЄС із сільського господарства та рибальства, передає CNN.

Водночас комісар ЄС з питань сільського господарства Януш Войцеховський заявив, що треба буде врахувати на “нові обставини” під час розгляду продовження ембарго з огляду на вихід Росії з Чорноморської зернової угоди.

Нагадаємо, що Євросоюз запровадив обмеження щодо українського зерна в травні цього року, аби захистити місцевих фермерів, які могли зазнати збитків через дешевшу продукцію з України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *