Як українці відчують нестачу агропродукції через затоплення півдня

Цього року критичного дефіциту агропродукції через підрив Каховської ГЕС та затоплення півдня українські споживачі не відчують.

4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

«Критичного дефіциту продукції в цьому році ми не відчуємо. Бо минулого року ми вже втратили значну частину земель сільськогосподарського призначення в цьому регіоні, і наші фермери змогли переорієнтуватися. Зокрема, інші регіони перебрали на себе значний обсяг виробництва, особливо овочевого», — зазначив Головня.

Водночас унаслідок підриву Каховської ГЕС Україна втратить певну частину урожаю зернових. Проте і ці втрати не будуть значущими.
«У загальному плані ми втратимо певний обсяг зернових, але основна частина зрошувальних земель на півдні знаходиться на лівобережжі Дніпра. Правобережні ж території є так званою сірою зоною. Фермери і так не багато там вирощували, тому що там постійно то „прильоти“, то бойові дії. Тому гірше, ніж торік, у цьому році там точно не буде», — зауважив заступник міністра.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *