Земельний банк сприятиме розвитку сільського господарства, – голова ФДМУ

Фонд державного майна України планує створити Земельний банк та Фонд інвестиційної нерухомості, заявив голова ФДМУ Рустем Умєров.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Ці інституції сприятимуть розвитку сільськогосподарського сектору та ринку нерухомості в Україні», – підкреслив посадовець.

Крім того, за його словами, Україна співпрацюватиме з Об’єднаними Арабськими Еміратами для створення Суверенного фонду, який має відіграти головну роль у розвитку української економіки.

«Суверенний фонд – це фінансовий інструмент, який забезпечує ефективне управління національними активами в багатьох країнах світу. Лише в ОАЕ працюють три такі фонди. Завдяки партнерству з цією країною Суверенний фонд України зможе реалізувати великі інфраструктурні проєкти, які сприятимуть розвитку української економіки», – зазначив Умєров.

Також ФДМУ намагається допомогти відновити роботу української промисловості, зокрема через ініціативу Made in Ukraine у партнерстві з міністерством економіки. Передбачається, що будь-який український підприємець може придбати на аукціонах малої приватизації занедбані державні активи. Це так звані браунфілди – промислові майданчики з комунікаціями, які можуть стати базою для створення нових промислових підприємств.

«Мета – Україна має стати головним промисловим хабом і майданчиком Європи», – резюмував очільник ФДМУ.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *